osmaniye-pedagog-referanslari

 

Yıllarımız, Tecrübemiz

Güzide Türkyılmaz, mesleki tecrübesini farklı çalışma alanlarında yüzlerce danışana yardımcı olarak edinmiştir. 15 yılı aşkın zamanda, siz de kendisinden herhangi bir destek almışsanız, ya da kendisiyle birlikte çalışmışsanız düşüncelerinizi bu sayfada görmekten bir hayli memnun olacaktır.

Düşüncelerinizi iletmek için, yandaki formu doldurup site yönetimine iletebilirsiniz. İçerik incelemesi sonrasında yorumlarınızı bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Değerli düşünceleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Tavsiyenizi İletin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Tavsiye Yorumunuz

Güvenlik Kodu

captcha

Danışan Yorumları

Óncelikle Güzide Hanımla tanıştığım için çok şanslı olduğumu düşünüyorum.Kendimi çıkmazda görürken artık pes etmisken yeniden doğdum Güzide Hanım sayesinde.Tekrardan hayata bağlanmama ve tekrardan hayattan zevk almamı sağladı.Ne kadar teşekkür etsem az gelir.Hayat güzel yaşamak güzel takintisizca gezmek tozmak güzel yani "tutma bırak".Artık titizlik hastası değil titizim.Çok ama çok teşekkür ederim Güzide Hanım iyiki varsınız iyiki hayatıma girdiniz.Meslek hayatınizda çok daha başarılı olun inşallah ve benim gibi çıkmazda olduklarını düşünenleri hayata tekrar bağlayın.

Ş. Enni

Güzide Türkyılmaz'dan hem kızım hem de öğrencilerim için danışmanlık aldım. Kendisi alanına hakim, işini severek yapan farklı bir çizgisi olan herkese önerebileceğim bir danışmandır. Kendisiyle birlikte çalışma fırsatım da oldu. Öğrencilerle yaptığı danışma hizmetlerinde çok önemli olumlu dönütler aldık. Öğrencilere yaptığı koçluk hizmetleri sonucunda çok önemli başarılar elde edildi. Güzide Türkyılmaz'ı klasik danışmanlardan ayıran en önemli iki özelliği; her türlü gelişime açık olup sürekli kendini yenilemesi ve durumlara gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaşıp danışanlarına çözüme ulaşırken eşlik etmesidir. İki çocuk annesi olan Güzide Hanım hem mesleki anlamda hem kişilik yapısıyla optimist, yapıcı, her anlamda güvenebileceğiniz bir danışmandır.

Gülhan Yılmaz

Meslekteki 15. yılını doldurmakta olan saygıdeğer Güzide Hocam ile henüz kısa bir süre önce tanışmış olmamıza rağmen, gelişen süre içinde yoğun paylaşımlarda bulunduk. Farklı bakış açısı ve sohbetine dahi yansıyan mesleki dili, onun danışanları açısından ne kadar fayda verebileceğinin bir göstergesi. Tecrübelerle dolu meslek yaşantısında kendisine başarılar dilerim. Ercan TEKİN

Ercan TEKİN, Pedagog